Protection Racket Pro Line Drum Case Set Bop 10/12/14/20/14S
Product image 1
Configuration
  • Bass Drum Case: 20” x 16”
  • Floor Tom Case: 14” x 14”
  • Tom Case: 12” x 9”
  • Tom Case: 10” x 8”
  • Snare Drum Case: 14” x 5.5”
    Configuration
    • Bass Drum Case: 20” x 16”
    • Floor Tom Case: 14” x 14”
    • Tom Case: 12” x 9”
    • Tom Case: 10” x 8”
    • Snare Drum Case: 14” x 5.5”
      -65%
      Description
      • Bass Drum Case: 20” x 16”
      • Floor Tom Case: 14” x 14”
      • Tom Case: 12” x 9”
      • Tom Case: 10” x 8”
      • Snare Drum Case: 14” x 5.5”