Protection Racket Pro Line Drum Case Set Bop 10/12/16/22/14S
Product image 1
1 / 2
Configuration
  • Bass Drum Case: 22” x 18”
  • Floor Tom Case: 16” x 16”
  • Tom Case: 12” x 9”
  • Tom Case: 10” x 8”
  • Snare Drum Case: 14” x 6.5”
      Configuration
      • Bass Drum Case: 22” x 18”
      • Floor Tom Case: 16” x 16”
      • Tom Case: 12” x 9”
      • Tom Case: 10” x 8”
      • Snare Drum Case: 14” x 6.5”
          -65%
          Description
          • Bass Drum Case: 22” x 18”
          • Floor Tom Case: 16” x 16”
          • Tom Case: 12” x 9”
          • Tom Case: 10” x 8”
          • Snare Drum Case: 14” x 6.5”