Protection Racket Pro Line Drum Case Set Bop 12/14/18/14S
Product image 1
Configuration
  • Bass Drum Case: 18” x 14”
  • Floor Tom Case: 14” x 14”
  • Tom Case: 12” x 8”
  • Snare Drum Case: 14” x 5.5”
Configuration
  • Bass Drum Case: 18” x 14”
  • Floor Tom Case: 14” x 14”
  • Tom Case: 12” x 8”
  • Snare Drum Case: 14” x 5.5”
-65%
Description
  • Bass Drum Case: 18” x 14”
  • Floor Tom Case: 14” x 14”
  • Tom Case: 12” x 8”
  • Snare Drum Case: 14” x 5.5”